Únor v ZŠS I.

Měsíc únor byl v naší třídě nejen o učení, ale i o zábavě. Pracovali jsme si geometrickými tvary. Čtverce, kruhy a trojúhelníky jsme třídili, malovali i skládali. Pomocí básniček a her jsme se učili poznávat části lidského těla. Avšak nejvíce nás lákal karneval. Ten byl letos věnovaný pohybovému soutěžení s masopustní tématikou. Na naše sportovní klání jsme si vyrobili karnevalové čepice a pak už zdolávali medvědí dráhu, jízdu na papírovém koni či tunel pro koblížky. Ale hlavně jsme se potkali s kamarády při společném tanci a bylo nám fajn.

Mgr. Pavla Bišková